ЄВРОГАЗСЕРВІС

Газові заправки АГЗП АГЗС Газовози ГНС

Автономне газопостачання Обладнання LPG

Автомобільні газові заправки АГЗП АГЗС

Фото газової заправки АГЗП з газовим модулем СЗГ ємністю 10 м³ і двох-пістолетною газо-роздавальною колонкой ГРК EUROPUMP (Італія), перелік обладнання LPG

Газова заправка АГЗП з надземним газовим модулем СЗГ ємністю 10 м³ і двох-пістолетною газо-роздавальною колонкой ГРК EUROPUMP (Італія)

Обладнання для газової заправки (дивіться на фото): 1 — Надземний резервуар для СВГ ємністю 10 м³, 2 — Глухий фланець, 3 — Запобіжний клапан «RegO» RS3132 (США), 4 — Єврозаливний кран «RegO» 7501 (США), 5 — Манометр «Склоприбор» (Україна), 6 — Навіс (handmade), 7 — газороздавальний пістолет «OPW» (США), 8 — Газороздавальна колонка EUROPUMP (Італія), 9 — Кран шаровий, 10 — Електроконтактний манометр типу ДМ-2005-2,5 МПа у виконанні ВЭ16Рб (Росія), 11 — байпасний клапан BV-1 «Blackmer» (США), 12 — Насос SKC 4-08 «Hydro-Vacuum» (Польща), 13 — Манометр «Склоприбор» (Україна), 14 — Крани шарові ДУ32 (з боків) і ДУ40 (посередині) «BATU» (Турція), 15 — Кран парової фази СУГ «BATU» (Турція), 16 — Кран рідкої фази СУГ «BATU» (Турція), 17 — Рама, труба квадратна 100 x 4 мм.

(кожен пункт меню відкриває відповідний розділ на цій сторінці сайту)
0. Автомобільні газозаправні пункти АГЗП і станції АГЗС — загальна інформація
1. Ви хочете відкрити газову заправку — з чого почати
2. Повна і урізана офіціалізація. Короткий огляд
3. Повна офіціалізація газової заправки і терміни
4. Урізана офіціалізація
5. Самостійне оформлення документів на газову заправку
6. Ви виготовляєте газові модулі самі, або є дилером
7. Які ємності СЗГ ви робите. Ціни на газові модулі та колонки ГРК
8. Чи продаєте ви окреме обладнання для газових заправок
9. Ви продаєте тільки газові модулі, або забезпечуєте весь комплекс дій для запуску АГЗП з нуля
10. Дилером яких виробників колонок ГРК є «Єврогазсервіс»
11. Відповідальність за роботу обладнання LPG, гарантія та сервіс
12. Який термін від сплати авансу до запуску АГЗП
13. Де виробляються газові модулі та обладнання для зрідженого газу
14. У мене є тільки половина потрібної суми — розстрочки, лізинг
15. Чи можна придбати в ЄВРОГАЗСЕРВІСі газовий модуль за бартером
16. Скільки коштує перевезення газового модуля до Львова, Черкас. Варіанти
17. Чи ремонтуєте ви обладнання LPG інших виробників
18. Чи були випадки демонтажу АГЗП вашого виробництва і які причини
19. З якими компаніями співпрацює «Єврогазсервіс»
20. Чим «Єврогазсервіс» вигідно відрізняється від конкурентів
21. Що пропонує компанія «Єврогазсервіс»
22. Основні технологічні схеми газових заправок
23. Придбання газової заправки — гарантія високих доходів
24. Рахуємо прибуток від газової заправки
25. Ціни на скраплений газ і сезонні коливання
26. Важливо знати!

Ми надаємо повний набір послуг із виробництва, продажу і встановленню газових заправок АГЗП і АГЗС — у Києві, Київській області та по всій території України.

«Єврогазсервіс» також є офіціальним ділером компанії EUROPUMP на території України.
Каталог продукції EUROPUMP можна подивитися на нашому сайті.

Надаємо вичерпні консультації з будь-яких технічних та організаційних питань. Контактна інформація та форма для зворотного зв’язку — на сторінці Контакти, а також внизу цієї та інших сторінок сайту — форма для запитів, коментарів і відгуків. Оперативно відповімо на будь-який ваші питання.

Карта деяких проектів — газових заправок, газових модулів, ГНС і систем автономного газопостачання від компанії «Єврогазсервіс» (поповнюється)

Комерційну пропозицію і акцію на наземну газову заправку з газовим модулем об’ємом 10 м³ і газо-роздавальними колонками «DRAGON» / «EUROPUMP» можна подивитися на нашій сторінці.

— Завантажити: Комерційна пропозиція і акція на газовий модуль 10 м³ і газороздавальних колонку ГРК «DRAGON» або «EUROPUMP» в форматі Word

Завдяки успішному 13-річному досвіду роботи на українському ринку скрапленого газу ми маємо всі можливості пропонувати замовнику найвигіднішу для нього форму співпраці на будь-яких етапах виготовлення газової заправки: проектування, оформлення дозволів, проведення експертиз, підбір оптимальної конфігурації газового обладнання під розрахункову пропускну здатність газозаправного комплексу, будівельні роботи на земельній ділянці, монтаж, тестування, введення в експлуатацію
, а також гарантійне та сервісне обслуговування об’єкту.

«Єврогазсервіс» веде розумну цінову політику, гарантує бездоганну якість своєї продукції і може собі дозволити не займатися демпінгом.
Якість і ефективність нашої роботи підтверджує той факт, що практично всі наші клієнти стають постійними.

Вичерпну технічну консультацію по комплектації газової заправки, процесу її установки і роботи обладнання АГЗП ви можете отримати у спеціалістів нашого інженерно-технічного відділу: +38 067 507 0210, +38 093 505 2752

Фото газових заправок АГЗП, АГЗС та фотогалерея:
газові заправки АГЗП і АГЗС,
монтаж газозаправочної станції АГЗС,
газо-раздавальні колонки ГРК,
виробництво газових модулів СЗГ

Купити газову заправку АГЗП, встановити автомобільну газозаправну станцію АГЗС — неймовірно вигідний і прибутковий бізнес в Україні в даний час, це чудова можливість для надійних інвестицій, швидкого і тривалого отримання прибутку.

З 2004 по 2017 наша компанія побудувала і ввела в експлуатацію понад 900 газових заправок по всій Україні.
Можна з упевненістю стверджувати, що в Україні немає автомобіля з газо-балонним обладнанням ( ГБО ), який би не заправлявся на газовій заправці, виготовленії компанією «Єврогазсервіс» на своїй виробничій базі в місті Кагарлик Київської області.

Ви хочете відкрити газову заправку — з чого почати

Іноді здається, що це досить складний бізнес, виникає багато питань і нюансів, особливо, коли ви стикаєтеся з оформленням документів і дозволів на газовий об’єкт, вникаєте у тонкощі і глибину проблем з офіціалізацією, знайомитеся з усіма деталями і таке інше.

Скільки може бути інститутів і органів, які можуть вас перевіряти в цій ситуації?..

Але насправді реалізувати можна все і це не настільки важко, як здається.

Головне — мати бажання, знайти земельну ділянку в хорошому місці, з хорошою пропускною спроможністю, вибрати належний метод офіціалізації (який вид і як його робити) і замовити у нас LPG-обладнання, оптимальне для вирішення вашої конкретної задачі.

Повна і урізана офіціалізація. Короткий огляд

Компанія «Єврогазсервіс» може повністю зробити «під ключ» увесь бізнес, який пов’язаний з будівництвом, подальшою експлуатацією та продажем скрапленого газу пропан-бутану, бензину, дизельного палива — через об’єкти АГЗП, АГЗС, ГНС, автономні системи газопостачання і газовози.

Також у нас є можливість запропонувати до продажу, або оренді земельні ділянки.

На цих ділянках або змінюється призначення, або залишається колишнє, все це обговорюється в індивідуальному порядку.

Ми забезпечуємо як повну офіціалізації газового об’єкта, так і «урізану» версію.

Ви повинні знати, що є кілька видів офіціалізації — повна і «урізана» версія. Другий вид існує вже протягом двох-трьох років, нею все користуються і вона частково офіціалізує, але об’єкт газифікації не проходить оформлення, пов’язане з «архітектурою» в ДАБІ — Державній архітектурно-будівельній інспекції.

Чому ні? Тому що це найдорожча ніша в плані офіціалізації.

Процес повної офіціалізації об’єкта газопостачання як правило розтягується приблизно на півроку — рік, а іноді й довше.

«Урізана» версія оформлення документів займає десь 3 місяці.

Повна офіціалізація газової заправки і терміни

Повна офіціалізація починається з того, що ви подаєте документи, у вигляді топографічної карти 1:500 з нанесенням підземних комунікацій, це має бути узгоджено з належними інстанціями. Далі потрібно пройти ряд процедур.

Отримати дозвіл також від місцевої влади щодо розміщення цього АГЗП.

Для цього ми робимо передпроектну документацію, щоб отримати містобудівні умови і визначити обмеження в першу чергу. Від місцевого або ж головного архітектора ви повинні отримати містобудівні обмеження по архітектурі.

Після ми отримуємо дозволи на розміщення газової заправки і робимо технічний опис об’єкта і робимо візуалізацію об’єкту. Після цього ми подаємо знову в архітектуру (ДАБІ) та подаємо в газету інформацію про те, що пройшли громадські слухання і т.п. — щоб показати, що люди не проти. І потім безпосередньо приступаємо до розробки проекту — якщо ми отримали всюди позитивні відповіді.

Якщо ми визначили, що є порушення певного характеру щодо розміщення даного об’єкта або АГЗП, АГЗС, багатопланової заправки – тоді ми повинні звернутися в Мінрегбуд. У Мінрегбуді 2 рази на місяць проходить
засідання наукової ради. І на цій раді робиться виняток для даного об’єкта, у вигляді узгодження цих неприпустимих розривів. Тільки після цього ми вносимо зміни і робимо проект безпосередньо з такими порушеннями, але вже схвалене Мінрегбудом.

Далі цей проект проходить всі погодження. Після цього ми подаємо документи на комплексну експертизу. Отримуємо позитивну комплексну експертизу і подаємо документи далі на отримання Дозволу на будівництво.

Після отримання позитивного дозволу на будівництво – тільки тоді ми приступаємо до будівництва газової заправки. До цього ми не можемо робити нічого подібного. Ось ми побудували об’єкт, минуло, наприклад, 1-3 місяці, в залежності від того – який об’єкт і якої складності, і тепер ми робимо акт Ю за формою додатка Ю (обов’язкового) до ДБН В.2.5-20-2001 Газопостачання – під експлуатацію та охорону праці.

Також в інспекції ми реєструємо ємність, реєструємо проекти в охороні праці та інспекціях.

Після цього ми робимо експертизу підприємства і отримуємо дозволи. Ті ж самі дозволи як і в урізаною офіціалізації – дозволу на застосування обладнання та дозвіл на роботу ПН. І тільки після того, як ми закриваємо всі питання з охороною праці, ми переходимо до експлуатації того ж ДАБІ, це називається Сертифікат або введення в експлуатацію цього об’єкта.

Все це в комплексі вважається повною офіціалізації.

Терміни повної офіціалізації – це рік і більше.
Середня вартість повної офіціалізаці: $20000 – $25000.
Терміни неповної, «урізаної» офіціалізації – 3-6 місяців.
Вартість неповної, «урізаною» офіціалізації – від 150 000 грн.

Неповна, «урізана» офіціалізація

Офіціалізація газових заправок буває різною. У нас є кілька видів. У 90% випадках ми використовуємо урізану офіціалізацію, тобто офіціалізацію без «архітектури» – без оформлення документів у «ДАБІ» – Державній архітектурно-будівельній інспекції.

У цьому виді все офіціалізовано, але без «архітектури». Якщо ви вибираєте таку версію офіціалізації, тоді потрібно починати з надання документів до проектної організації на цю конкретну земельну ділянку – Акт на право власності, або Договір оренди.

У свою чергу, наша проектна група дивиться – чи можемо ми розмістити тут АГЗП, враховуючи всі норми і вимоги законодавства. Якщо все норми підходять і немає ніяких порушень, тоді ми починаємо робити проект.

Перед проектом бажано звернутися до місцевих органів управління (адміністрації у містах, в селах – сільради). Там ви маєте отримати дозвіл на розміщення АГЗП за такою-то адресою. Як правило, таку довідку взяти непроблемно.

Наступним етапом йде розробка проекту нашої проектною групою. Перед розробкою, при необхідності, вона виїжджає на місце розташування, щоб переконатися у всіх тонкощах і моментах на місці. Тому як бувають нюанси, які може визначити тільки сертифікований фахівець. Проектна група складається з інженера і проектанта. Ця група, яка виїжджає на місце визначення, розміщення і, радячись з господарями майбутнього бізнесу, визначає правильне розташування обладнання.

Бажано також перед виїздом надати нам топографічну карту 1 : 500 з розміщенням надземних і підземних комунікацій на ділянці. Це робиться для того, щоб в точності переконатися – чи є можливість розмістити АГЗП за цією адресою.

Якщо все добре, ми починаємо робити проект після надходження до нас первинних документів та авансової оплати.

Проект газової заправки по урізаною схемою офіціалізації робиться від одного тижня до двох.

Проект газової заправки за урізаною схемою офіціалізації робиться від одного тижня до двох.

Після цього етапу йде розробка ПЛАСу ідентифікації та декларації з експертизами і висновками.

Після цього ми переходимо до підписання Акту форми Ю: «підписання акту приймання газообладнання для проведення комплексного випробування (пусконалагоджувальних робіт) за формою додатка Ю (обов’язкового) до ДБН В.2.5-20-2001 Газопостачання»:
– вже розміщуємо газовий модуль на місці, запускаємо його, робимо все необхідне для зрідженого газу, всі роботи по обладнанню для пропан-бутану і підписуємо вищезгаданий Акт Ю – приїжджає місцевий інспектор, безпосередньо реєструємо проект і ємність у місцевій інспекції і отримуємо документи на ОПН (об’єкт підвищеної небезпеки).

Тепер ваш газовий модуль, ваша газова заправка працює, але, зрозуміло, що вона не зовсім легальна в цій ситуації, однак в подальшому ми робимо експертизу підприємства. Потрібно зробити дві експертизи підприємства – на роботу ОПН і дозвіл на застосування газового обладнання.

Після експертиз ми переходимо на отримання дозволу на роботу ПБ і на дозволу на застосування обладнання.

Самостійне оформлення документів на газову заправку

На нашій практиці були випадки – буквально один або два клієнти, які змогли самі повністю офіціалізувати АГЗП. Але вони були працівниками якихось державних установ, або з виконавчих органів (міліція, СБУ і т.п.) і розуміли – як працює система оформлення газового об’єкту.

А звичайній людині це зробити практично нереально, дуже складно. І найголовніше – процес самостійного оформлення займає дуже багато часу, за який ваш об’єкт газопостачання вже міг би працювати і приносити прибуток 🙂

Ви виготовляєте газові модулі самі, або є дилером

З 2004 року ми самі виробляємо газові модулі СЗГ – надземного і підземного типів розташування.

Абсолютно всі види робіт, які теоретично можливо зробити, вказані в наших технічних умовах.

З цими умовами ви можете ознайомитися на нашому сайті або звернутися до менеджера, який надасть всі наші документи, що дозволяють нам вести цей вид діяльності.

Ми відрізняємося від багатьох виробників газових заправок в Україні тим, що у нас свій власний завод в місті Кагарлик Київської області – виробнича база і зварювальні цехи – і ви отримуєте документ, який підтверджує, що наше виробництво є заводським. Це в подальшому має дуже великі плюси і бонуси при офіціалізації. І взагалі – розширює ваші можливості розміщення АГЗП у великих містах.

Які ємності СЗГ ви робите. Ціни на газові модулі та колонки ГРК

Газові заправки надземного типу обладнуються газовими модулями об’ємом від 5 м³ (одна п’ятірочка), бувають газові модулі, які складаються з двох п’ятірочок (5 м³ + 5 м³). Також бувають випадки, коли ми робимо СЗГ на одну п’ятірочку, а потім додаємо ще одну п’ятірочку, або ж часто ставиться одна десятка (ємність 10 м³) – цей вид становить 70% наших продажів.

Також на автомобільних газових заправках використовуються газові модулі підземного типу розміщення – стандартна десятка (ємність об’ємом 10 м³) і двадцятка (ємність об’ємом 20 м³). За правилами безпеки об’єктів газопостачання, які діють в Україні, максимальний обсяг резервуарів для зрідженого газу пропан-бутану, дозволений до використання на будь-яких газозаправних пунктах АГЗП і станціях АГЗС – 20 м³ (підземка).

Газові модулі підземного виду, як правило, дорожче, тому що ємність сама по собі має елементи досить дорогого покриття, також мають додатково анодний, катодний та протекторний захисти – вони не дозволяють металу псуватися, окислюватися та іржавіти в землі. Плюс в LPG-обладнанні модуля використовуються насос і насосний агрегат могутніше у 1,5 – 2 рази. Це все здорожує газовий об’єкт.

Підземний модуль дорожче надземного – приблизно в півтора рази.

Орієнтовна ціна надземного газового модуля СЗГ об’ємом 5 м³ без установки: $7 000.

Вартість двох п’ятірок (5 м³ + 5 м³) без установки становитиме (орієнтовно): $11 000.

Якщо це буде одна десятка ємність (обсяг резервуара для пропан-бутану = 10 м³), тоді це буде набагато дешевше (орієнтовно): $10 500.

Ми продаємо газозаправні колонки ГРК – Dragon, одно- и двух-пістолетні – це наші колонки, ми представляємо польську компанію EMGAZ, є їх єдиними авторизованими дилерами в Україні.

Також ми пропонуємо прекрасні колонки компанії Шельф, колонки EUROPUMP (Італія) бездоганної якості.
Отже, у підсумку: ви можете замовити у нас газороздавальні колонки виробництва компаній EUROPUMP (Італія), EMGAZ (Польща, колонки Dragon 5, Dragon 10, Dragon Duplex) і будь-які інші колонки ГРК українських виробників.

Наші газові модулі ми комплектуємо будь-якими колонками ГРК, будь-яких виробників. Наприклад, наш багаторічний партнер, компанія UPG, замовляє у нас газові модулі з комплектацією виключно газо-роздавальними колонками Tatsuno (Япония).

Таким чином, ми виробляємо газові модулі, клієнти купують (через нас або самі) колонки у інших виробників. Ці колонки висилають нам Новою Поштою на наше виробництво в м.Кагарлик. Ми їх підключаємо до СЗГ, і до замовників їдуть вже повністю готові газові модулі з колонками, з прів’язкою до місця дислокації.

Орієнтовна ціна на газороздавальні колонки Dragon 5 і EUROPUMP:
– однопістолетна: від $2 700,
– двохпістолетна: від $4 300.

Ціни на колонки ГРК Шельф (Україна) та інших виробників вказані на їх сайтах.

Чи продаєте ви окреме обладнання для газових заправок

Ми маємо склади, які завжди заповнені обладнанням і комплектуючими для газових заправок, систем автономного газопостачання, газовозів і газонаповнювальних станцій – газові колонки, випарники, крани, манометри, насоси, фланці, байпасні клапани, масоміри та інше – щоби на всі сервісні випадки, в будь-який момент, в дуже швидкий час ми змогли забезпечити своїх клієнтів вузлами та деталями, які вийшли з ладу, або потребують заміни.

Безумовно, є можливість комплектуючі для скрапленого газу LPG продавати окремо. Нашим клієнтам в змозі отримати абсолютно всі види обладнання для зрідженого газу, аміаку і комплектуючі – для газових модулів СЗГ, для систем автономної газифікації пропан-бутаном, для автоцистерн і ГНС.

Ви продаєте тільки газові модулі, або забезпечуєте весь комплекс дій для запуску АГЗП з нуля

Що ми можемо?

– Підібрати земельну ділянку для АГЗП;

– Офіціалізувати газову заправку – отримати всі дозволи і оформити всі документи;

– Зробити (виготовити) газовий модуль, провести монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Абсолютно все, починаючи від прокладки проводів і закінчуючи будівельними роботами.

Найчастіше, в 90% випадків замовники самі роблять самі цю роботу, ми тільки приїжджаємо і запускаємо газовий модуль. Тобто в операторській підключаємо СЗГ до щита управління. Можемо провести електропроводку або просто підключити вже проведені кабелі.

Також налаштовуємо вузли модуля і робимо тестовий запуск колонки, налаштування обладнання зливу газу. Перевірка на злив газу проходить на місці і якщо десь щось потече і будуть якісь непередбачені моменти, то відразу на місці є кваліфіковані інженери, які негайно усунуть всі неполадки.

Дилером яких виробників колонок ГРК є «Єврогазсервіс»

Компанія «Єврогазсервіс» є офіційним представником компанії EMGAZ і компанії EUROPUMP на території України, а також дилерами кількох інших компаній.

Ми виступаємо їх офіційними постачальниками і ми безпосередньо маємо складські запаси LPG-обладнання – для оперативних продажів, а також сервісного і гарантійного обслуговування.

Відповідальність за роботу обладнання LPG, гарантія та сервіс

Наші газові модулі СЗГ і колонки ГРК чудово зарекомендували себе на ринку скрапленого газу. Вони вже працюють більше 10 років на території України, що вказує на досить великий досвід і практику в цій галузі і чудові сервісні, гарантійні можливості цього газового обладнання.

Якщо ми встановлюємо своє обладнання LPG, продаємо, наприклад, свою колонку ГРК (окремо, або в крмплекті з газовим модулем СЗГ), то ми несемо всю відповідальність за його роботу, забезпечуємо його гарантійне та сервісне обслуговування. Ви можете розраховувати на те, що у нас завжди, менш ніж за 24 години, є можливість замінити будь-які комплектуючі для пропан-бутану, будь-який вузол, в будь-якій точці України. Це неймовірно важливо для такого бізнесу як газові заправки АГЗП і АГЗС, продаж скрапленого газу.

Який термін від авансу до запуску АГЗП

Час, який потрібно для виробництва заправки та її повного запуску, коли вже можна заправити пропан-бутаном першу машину — якщо не враховувати питання офіціалізації – один тиждень.

Потужності нашого виробництва дозволяють нам випускати на тиждень 3-4 надземних газових заправок (комплект з надземних газових модулів і газозаправних колонок).

У нас є кілька груп професіоналів, які проводять пусконалагоджувальні роботи, вводять в експлуатацію і запускають АГЗП.

Пусконалагоджувальні роботи проводяться протягом одного світлового дня і ввечері ваші клієнти вже можуть заправлятися зрідженим газом на вашій газовій заправці.

Де виробляються газові модулі та обладнання для скрапленого газу

Виробництво компанії «Єврогазсервіс» сконцентровано в місті Кагарлик Київської області, Кагарлицького району. Це невелике містечко, в якому знаходиться наш завод з виготовлення газових заправок АГЗП і АГЗС, газових модулів надземного і підземного типу, автоцистерн для пропан-бутану і аміаку, великих ємностей для зберігання зрідженого газу (до 200 м³) — для газонаповнювальних станцій ГНС.

У мене є тільки половина потрібної суми – розстрочки, лізинг

Коли у клієнта не вистачає якоїсь суми грошей для того щоб реалізувати своє бажання купити АГЗП, газовий модуль, газову колонку — ми можемо запропонувати кредитування, або лізинг через банківську систему.

Зокрема, у нас є угоди і договори про співробітництво з Приватбанком, який надає подібні послуги нашим клієнтам.

Ми готові до будь-яких форм співпраці з нашими замовниками, можемо виробити схему вирішення будь-яких виробничих і фінансових питань.

Чи можна придбати в ЄВРОГАЗСЕРВІСі газовий модуль за бартером

Я, як керівник компанії, повністю відкритий до будь-якого діалогу з клієнтом, щоб реалізувати його бажання придбати у нас газове обладнання, а ми вже знайдемо з ним спільну мову і підхід. Упевнений, що, якщо у нашого потенційного партнера є що запропонувати нам – ми теж реалізуємо це бажання.

Скільки коштує перевезення газового модуля до Львова, Черкаси. Варіанти доставки

Є два варіанти вирішення питання логістики.

Перший: клієнт сам забирає газовий модуль з нашої виробничої бази в місті Кагарлик. Йому передзвонює наш менеджер і повідомляє інформацію, що його газовий модуль готовий до відвантаження. Якщо є якісь недоплати, замовник має доплатити необхідні суми до моменту, коли він приїзжає забирати модуль.

Другий: у нас є також своя логістика. Наш менеджер знаходить свої фури-довгоміри, які можуть відвезти газовий модуль, автоцистерну, або інше обладнання для пропан-бутану, замовлене в компанії «Єврогазсервіс», в будь-яку точку України.

Чи ремонтуєте ви обладнання LPG інших виробників

Висока кваліфікація і професійність інженерів і фахівців наших сервісних центрів дозволяє нам ремонтувати практично будь-які вузли газового обладнання для пропан-бутану, будь-яких виробників.

У 99% випадків ми можемо відремонтувати і відновити будь-яке обладнання для скрапленого газу, яке вироблене в Україні, або в будь-якій країні світу.

Чи були випадки демонтажу АГЗП вашого виробництва і які причини

Так. На жаль, є на даний момент такі факти, особливо в Києві.

Коли організація, так званий «Київблагоустрій», демонтує газову заправку, в переважній більшості випадків — із зухвалими порушеннями законодавства України стосовно приватного майна.

Однак ніякого відношення до порушень з боку самого обладнання LPG це не має. Таке відбувається часто-густо через проведення неповноъ офіціалізаціъ — у клієнтів просто не вистачає всіх необхідних документів. Власники АГЗП йдуть на такий ризик, щоб не чекати закінчення процесу оформлення, а вже ставлять газову заправку і заробляють гроші.

На жаль, чи може спеціально так робиться, — у нас в Україні немає чітких правил розміщення АГЗП в містах, особливо в Києві. Не існує вичерпного переліку документів, необхідних для повної і бездоганної офіціалізації газових заправок, які задовольнять вимоги усіх контролюючих інстанцій.
І в зв’язку з цим деякі офіційні організації користуються цими недоліками законодавства і під різними приводами знімають ці заправки. Таке відбувається у Києві досить давно. Але в інших містах це питання неактуальне.

І також необхідно згадати важливий момент — в Земельному кодексі України не прописано цільове призначення земельних ділянок — «під об’єкт газопостачання, газову заправку». Тому навіть найповніша процедура оформлення документів і дозволів на газову заправку — не гарантія від свавілля чиновників.

З якими компаніями співпрацює «Єврогазсервіс»

Перелік компаній-партнерів:
БРСМ-Нафта, UPG, WOG, Avantage 7, KLO, ОККО, ANP та інші.

В принципі, всі великі компанії, які сьогодні працюють на ринку скрапленого газу України, повністю або частково — наші клієнти. З 2004 року ми побудували більше 800 газозаправних пунктів АГЗП і станцій АГЗС на території України.

До цього числа входять надземні, підземні заправки і великі комплекси, такі як газо-наповнювальні станції — ми вже побудували на території України 5 ГНС. А також брали участь в будівництві ГНС іншими компаніями — на різних етапах введення в експлуатацію.

Ми також працюємо не тільки з великими компаніями, але також і з середніми, і поменше, і з приватними особами.

Дуже багато наших клієнтів — звичайні люди, приватні особи, які поставили собі тільки одну-дві заправки. Ми радіємо усім клієнтам і однаково професійно працюємо для всіх без винятку.

Чим «Єврогазсервіс» вигідно відрізняється від конкурентів

«Єврогазсервіс» вигідно відрізняється від конкурентів тим, що ми є одними з перших в Україні компаній, які почали взагалі займатися виробництвом і будівництвом газових заправок АГЗП, АГЗС і газонаповнювальних станцій ГНС.

Наша компанія виникла у 2000 році, потім вона перейшла до іншої структури і з 2004 року ми існуємо і працюємо самостійно.

A) Висока професійність і великий досвід. Співробітники компанії ЕВРОГАЗСЕРВІС, особливо головні інженери, вже працюють у нас більше 10 років. Це вельми показовий факт. У нас не міняються фахівці, вони їздять по всьому світу і покращують свої навички, знання, підвищують свій досвід. Над цими речами ЕВРОГАЗСЕРВІС працює постійно, оплачує їм усі відрядження їх напрацювання втілюються на практичному рівні — при створенні газових об’єктів на території України.

Б) У нас є свій завод (наше виробництво) і є виробничі норми. Ми маємо Технічні Умови, отримані на території України. Наші газові модулі заводського виробництва — це важливий фактор для власників газового обладнання при оформленні документації. Існує дуже багато всіляких «гаражних» компаній, які роблять модулі СЗГ, та інших компаній, які не мають ані відповідних документів, ані дозволів від Охорони праці на роботи такого рівня, ані спеціально навчених зварників з досвідом специфічної роботи, слюсарів, токарів.

І що найголовніше – ані головних інженерів, ані технічних директорів, які є елітою будь-якої компанії, вони не мають.
Чому?
Тому що геть не багато організацій можуть собі дозволити тримати спеціалістів такого рівня.

В даному випадку, практично на будь-якому напрямку своєї діяльності «Єврогазсервіс» має своїх керівників, які володіють належним досвідом, що гарантує високоякісне виконання всіх видів робіт, пов’язаних зі сферою скрапленого газу, з об’єктами газозабезпечення пропан-бутаном.

Ось цим ми відрізняємося і це забезпечує високу якість LPG-обладнання, яке ми виробляємо. І відповідні перевірки, які проводилися всіма контролюючими інстанціями і які ми успішно пройшли, це довели.

Немає сумніву, ми заслужили на технічну першість серед українських LPG-компаній.

В) Ми досить клієнтоорієнтована компанія. Швидко намагаємося реагувати на запити замовників, на ситуацію, яка відбувається на ринку скрапленого газу України.
Та й я скажу так — якщо реальний клієнт хоче придбати газову заправку, газовоз, або хоче встановити на своєму виробництві, або в приватному будинку систему автономного газопостачання — ми завжди підемо йому назустріч, зробимо ціну доступною, забезпечимо високу якість нашого LPG-обладнання та гарантуватимемо для газового об’єкту довгі роки ефективної і плідної роботи.

Ми завжди домовимося за ціну (вартість) обладнання і робіт, яка буде влаштовувати і клієнта і нас.

Що пропонує компанія «Єврогазсервіс»:

Ми надаємо весь комплекс послуг з продажу та встановлення автомобільних газових заправок АГЗП, АГЗС і АЗС:
✎ – складання та експертиза проекту газової заправки,
✎ – оформлення документів та дозволів,
✎ – підготовка земельної ділянки та будівельні роботи,
✎ – виробництво обладнання на виробничій базі компанії у Кагарлику,
✎ – навчання та сертифікація інженерно-технічного персоналу замовника,
✎ – монтаж і введення об’єкта в експлуатацію,
✎ – технічне і сервісне обслуговування.

Основні технологічні схеми газових заправок

✎ Резервуари надземного розміщення — 10 м³, 5 + 5 м³, 5 м³ (виробництво: Польща, Чехія, Україна — на вибір),
✎ — з підземним розміщенням ємностей — 20 м³, 10 + 10 м³,
✎ — з надземним розміщенням самовсмоктуючого насоса типу SKC-4.08 или LGL 158,
✎ Насосні агрегати (з електродвигуном) SKC-4.08.5.1160 HYDRO-VACUUM (Польща),
✎ Запорна арматура ZAWGAZ (нова назва компанії — Broen) (Польща),
Одно– або двох-пістолетні газо-роздавальні колонки разних виробників (на выбір): EMGAZ — Dragon 5, Dragon Duplex (Польща), EUROPUMP (Італія), Астра, Шельф (Україна)

Автомобільні газозаправні станції і пункти — це технічні комплекси для заправки газобалонного обладнання ГБО автомобілів скрапленим вуглеводневим газом СВГ із стаціонарних ємностей.
Відмінність станцій від пунктів — більший загальний обсяг зберігання газу (до 100 м³) і висока пропускна здатність — завдяки кільком газороздавальним колонкам ГРК.

Придбання газової заправки — гарантія високих прибутків

За статистикою, половина всього автомобільного транспорту в Києві має газо-балонне обладнання (ГБО) і використовує в якості палива зріджений газ – суміш пропану і бутану.
На кожні 1000 жителів столиці України доводиться 213 автомобілів, значить 3 000 000 жителівтільки Києва мають у володінні ~ 320 000 автомобілів на зрідженому газі.

Відзначимо, що споживання скрапленого газу в Україні в 2016 році в порівнянні з 2015 зросла на 30%. Експерти прогнозують подальше зростання споживання пропан-бутану.

За ситуації на літо 2016, коли ціни на бензин в Україні були вищими за ціни на газ в 3 рази (при однаковому співвідношенні обсягів витрати палива на одиницю шляху), багато автомобілістів масово відмовлялися від бензину на користь СВГ і число їх росло стрімкими темпами.
Тенденція зберіглася і в 2017.
Це означає: поки ціни на бензин перевищують ціни на СПБТ більше ніж в 2 рази, потреба в заправці транспортних засобів газом на АГЗП і АГЗС буде тільки зростати!

Власники бензинового бізнесу, так звані «бензинщики», доходи яких в Україні в 2015 році впали на 30% в порівнянні з 2014, намагаються налаштувати українські та київську влади на боротьбу з газовими заправками, через що в пресі часто з’являються повідомлення про знесення газозаправних пунктів, їх небезпеку для оточуючих, протиправну установку і так далі.
Розповсюдження міфів про небезпеку пропан-бутанових сумішей залишимо на совісті бензинщиків і хабарників з дозвільних структур.
Зріджений пропан-бутан — найбезпечніший і екологічний вид вид вуглеводневого палива в порівнянні з дизельним і безином.

Рахуємо прибутки від газової заправки

При оптовій ціні пропану-бутану на кінець лютого 2017 ~ 18 000 грн / тонна (множимо на щільність газу 0.53 = 9.54 грн / л) і роздрібної ~ 12.00 грн / л, прибуток від повністю реалізованого газу зі стаціонарного газового заправника СЗГ-10 об’ємом 10 м³ (розрахунковий обсяг повного завантаження пропан-бутаном 85% = 8 500 літрів) становить більше за 20 000 грн!
Нагадаємо, в Україні з січня 2017 скасований акцизний податок з роздрібного продажу палива (раніше ~ 1.20 грн з літру).

Кожен автомобіль на пропан-бутані заправляється в середньому на 25-30 літрів, отже газовий модуль об’ємом 10 м³ повністю спорожняє 300 легкових автомобілів.
Якщо до вашої газової заправки з резервуаром 10 м³ машини під’їжджають кожні 3-5 хвилин, то автоцистерну зі зрідженим газом вам доведеться замовляти кожен день … ⏰
… Або замовити у компанії «Єврогазсервіс» виготовлення і установку підземного газового модуля (СЗГ-20) об’ємом 20 м³.

Оптимальним виходом із ситуації в цьому випадку буде — переобладнати ваш АГЗП в автомобільну газозаправну станцію АГЗС з декількома газозаправними колонками ГРК, що підвищить пропускну здатність і комерційну ефективність вашого газового об’єкту.

Нагадаємо, що (згідно з Державними будівельними нормами) максимально дозволений обсяг надземного газового модуля для газозаправних пунктів і станцій — 10 м³ (або 5 м³ + 5 м³) , підземного — 20 м³.

Ціни на скраплений газ и сезонні коливання

Як правило, двічі на рік — на початку січня (коли різко збільшується споживання пропан-бутану населенням, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами з працюючими системами автономного опалення та газопостачання) і в середині липня, коли АПК України для переробки своїх врожаїв активно закуповує великі обсяги пропан-бутану — відбувається різкий сплеск цін на скраплений газ LPG.

Найактуальніші ціни на скраплений газ СПБТ, ПБА і БТ доступні на сторінці нашого блогу — дані оновлюються після кожної сесії торгів енергоносіями на Українській енергетичній біржі УЕБ.

Якщо ви хочете на ринку скрапленого газу заробляти не просто багато, а нечувано багато, вам слід подумати про купівлю та встановлення газонаповнювального пункту ГНП, станції ГНС, або сховища LPG — наша компанія побудувала і ввела в експлуатацію кілька десятків складів зберігання зрідженого газу, має величезний і успішний досвід у вирішенні складних інженерних завдань з проектування та встановлення складів зберігання зрідженого газу різноманітної конфігурації.

Важливо знати!

Сервісне обслуговування газозаправних, газонаповнювальних станцій, систем автономного газопостачання і газовозів — запорука їх успішної роботи.

Тому турботу про стан газового обладнання високого рівня складності слід довіряти досвідченим сертифікованим фахівцям.

Компанія «Єврогазсервіс» проводить регулярні сервісні роботи на сотнях об’єктів автономного газопостачання по всій Україні — газонаповнювальних і газозаправних станціях.