ЄВРОГАЗСЕРВІС

Газові заправки АГЗП АГЗС Газовози ГНС

Автономне газопостачання Обладнання LPG

Сервісне обслуговування газових об’єктів

Компанія «Єврогазсервіс» забезпечує своїм клієнтам весь спектр висококваліфікованого гарантійного та сервісного обслуговування.

Зріджені вуглеводневі гази (ЗВГ) — легкозаймисті речовини, тому газове обладнання, яке використовується в роботі з ними, вимагає професійного сервісного обслуговування і дотримання всіх необхідних заходів безпеки.

Наші фахівці сервісної служби мають середню і вищу інженерно-технічну освіту, величезний досвід ремонту та експлуатації об’єктів, що працюють на зрідженому газі.

В учбовому центрі компанії в місті Кагарлик Київської області проводяться навчання та сертифікація нових фахівців по роботі з LPG-обладнанням.

Ми гарантуємо своїм клієнтам найбільш ефективну роботу і максимальний термін служби газового обладнання, яке ми виробляємо і / або поставляємо.

Сервісний підрозділ компанії «Єврогазсервіс» має сучасну технічну базу для проведення ремонтних робіт будь-якої складності — як на власних виробничих майданчиках, так і на місці експлуатації обладнання.

Компанія також має склади запасних частин для оперативного проведення сервісного обслуговування і ремонту.

Ми забезпечуємо високоякісне гарантійне та післягарантійне обслуговування об’єктів для пропан-бутану. Завдяки високому професіоналізму та мобільності сервісної служби будь-які технічні завдання ми вирішуємо в найкоротші терміни.

Купуючи наше обладнання для скрапленого газу, кожен клієнт отримує висококваліфіковане супровід і цілодобове сервісне обслуговування.
Досвідчені технічні фахівці гарантують вам надійну роботу газового обладнання, яке виготовляє або поставляє компанія «Єврогазсервіс».

Мета нашої роботи — ваш комфорт і надійна робота LPG-обладнання!