ЄВРОГАЗСЕРВІС

Газові заправки АГЗП АГЗС Газовози ГНС

Автономне газопостачання Обладнання LPG

Автономне газопостачання
в промисловості і АПК

 

Фотогалерея:
Автономне газопостачання,
Система автономного газопостачання для зерносушарки

Система автономного газопостачання забезпечує промисловим або сільськогосподарським підприємствам надійне, безперебійне і якісне енергоспоживання.
Говорити про рентабельність будь-якого підприємства промислового та агропромислового комплексу можна тоді, коли максимально оптимізовані витрати на його експлуатацію. Вона включає до себе (між іншим) опалення та гаряче водопостачання.

Ви можете:
► підключити підприємство до централізованих газових мереж;
або
► створити повністю автономну систему газифікації підприємства за допомогою зрідженого пропан-бутану.

 

Перший шлях усіяний бюрократичними перепонами.
Кожне підприємство неминуче стикається з різними перепонами при підключенні до централізованих магістралях, які вперше виникають на стадії затвердження проекту, а зникають лише після відключення від них.

Плюс високі витрати, плюс не завжди повна відповідність послуг, що поставляються, потребам підприємства, плюс перебої і ліміти споживання, що можуть привести до простоїв чи аварій, а значить — до недоотримання прибутку або прямих збитків.

Пропан-бутан — рішення трьох проблем

Кожен виробничий об’єкт / цех має власні потреби з обігріву. Впровадивши систему автономного газопостачання, ви отримуєте можливість побудувати технологічний ланцюг, ланки якої будуть точно відповідати особливостям кожної ділянки. Обсяг пропан-бутану, необхідний для безперебійної поставки тепла і гарячої води на всі ділянки, і сумарна потужність котельні визначаються за допомогою технологічного розрахунку — розрахунок можна зробити на нашому калькуляторі.

У загальному випадку побудова автономної мережі газопостачання (незалежно від її складності):
► оптимізує витрати на утримання промислового та агропромислового підприємства;
► зводе нанівець спілкування з чиновниками;
► виключає збої, простої, аварії за умови дотримання умов обслуговування та утримання мережі.

Переваги енергозабезпечення підприємств скрапленим газом

1. Цей енергоносій схожий з природним газом по ряду критеріїв, однак ціна на пропан-бутан в Україні нижче, ніж на метан, що робить його пріоритетним при виборі джерела енергії.

2. Прокладка магістрального газопроводу і зведення кріогенної установки високого тиску супроводжуються високими витратами. ЗВГ і установка LPG-обладнання набагато економічніше:
► для транспортування ви можете в «Еврогазсервісе» взяти в лізинг газовоз;
► ЗВГ зберігається в газгольдері — ви самі контролюєте обсяг газу. Для промислових підприємств компанія «Єврогазсервіс» пропонує спеціальне ємкісне обладнання для зберігання пропан-бутану;

✎ Не потрібно зводити капітальні споруди — ви заощадите не тільки бюджетні кошти підприємства, а й швидше введете об’єкт в експлуатацію.

Також немає необхідності модернізувати систему автономного газопостачання на будь-якому етапі її експлуатації. Модульна система автономного опалення ЗВГ на противагу капітальним рішенням, які використовуються при підключенні до централізованої магістралі, має унікальну конструктивною гнучкістю — ви більше не прив’язані до жорстко зафіксованої потужності.

3. Економія на екологічних податках. Зріджений газ містить незначно кількість сірчистих сполук. Це позитивно позначається, по-перше, на оподаткуванні, по-друге, на стані обладнання.
Термін служби системи автономного газопостачання перевищує 25 років!

4. Незалежність від централізованих газових систем знижує ризик раптової зміни температурних умов практично до нуля: тиск в газопроводі не впаде, навантаження раптово не збільшиться, пошкодження газопроводу неможливо. Незмінні кліматичні умови вкрай важливі для агропромислових комплексів, харчових комбінатів, молокозаводів та інших підприємств АПК.

Чи можна поєднати централізоване та автономне газопостачання LPG?

Захистити підприємства-споживачів природного газу від раптового припинення газопостачання може наявність змішувальної установки.
Хіміко-фізичні властивості метану і пропан-бутану розрізняються. І те обладнання, яке призначене для роботи на природному газі, працювати на зрідженому не буде. Якщо використовувати ЗВГ як резервне паливо, слід змонтувати змішувальну установку: вона наситить пропан-бутан повітрям, що дозволить отримати газ з теплотворною здатністю, ідентичною здатності метану.

✎ Використання SNG (синтетичного природного газу) виключить доопрацювання і, тим більше, заміну котельного обладнання і дозволить тримати під контролем газозабезпечення підприємства, включаючи витрати на нього.
Компанія «Єврогзсервіс» рекомендує мати резервне газопостачання у випадку, якщо:

► існує підвищений ризик утворення конденсату в газопроводі;
► централізоване газопостачання відбувається з перебоями;
► необхідно покрити пікові навантаження при споживанні метану.

Наші інженери готові допомогти вам в питаннях автономного газопостачання.
Напишіть нам, зателефонуйте по одному з номерів, вказаних у верхньому правому куті будь-якої сторінки сайту, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.