ЄВРОГАЗБУДСЕРВІС

Газові заправки АГЗП АГЗС Газовози ГНС

Автономне газопостачання Обладнання LPG

Продаж газовозів і транспортних ємностей

Фото газовоза від компанії «Єврогазсервіс» — ще одна транспортна ємність відправляється до замовника

Газовоз з виробничої бази компанії «Єврогазбудсервіс» в м.Кагарлик відправляється до замовника

 

Фотогалереї:
Фото газовозів і обладнання для автоцистерн
Навісне обладнання газовозу

Газовози здійснюють транспортування пропан-бутану від газонаповнювальних станцій до газових об’єктів — газових заправок АГЗП, АГЗС, промислових і сільськогосподарських підприємств з автономним газопостачанням, або приватним особам, в чиїх будинках встановлені системи автономного опалення скрапленим газом.

Великі мережі автозаправних станцій — WOG, UPG, Avantage 7, GreenGas і інші — мають власний парк газовозів, що дозволяє максималізувати прибуток від реалізації скрапленого газу споживачам.

Купити газовоз, взяти в лізинг, переоснастити транспортну ємність будь-якого обсягу і конфігурації сучасним газовим обладнанням, придбати коріолісний масоміра та інше обладнання для автоцистерн — компанія «Єврогазбудсервіс» забезпечує весь спектр послуг з виготовлення та переобладнання транспортних засобів для перевезення зріджених газів LPG — пропану-бутану і аміаку.

Ми пропонуємо широкий асортимент нових автоцистерн і цистерн-напівпричепів власного виробництва, а також повністю переобладнані газовози на основі б/в напівпричепів європейського виробництва — з повністю оновленою ходовою частиною.

На газовози встановлюється найсучасніше обладнання кращих світових виробників, що зводить нанівець ризик виникнення аварійних ситуацій.
Ми пропонуємо до продажу автоцистерни об’ємом від 27 м³, новітньої комплектації, з дотриманням усіх стандартів і правил безпеки.

Так чи потрібен газовоз?

Газовоз — єдиний вид транспорту, який можна використовувати для транспортування значного обсягу скрапленого газу по дорогах. Він відноситься до класу технологічного транспорту і являє собою автоцистерну, в якій пропан-бутан доставляється до точки споживання.

«Євросазсервіс» продає і переобладнує многоосні вантажівки (причепи) під газовози. Конструкція автоцистерн відповідає умовам України: конструктори компанії враховують географічні та кліматичні особливості території доставки.

Обсяг цистерн становить 10-50 кубічних метрів. Ви можете вибрати оптимальний варіант відповідно до потреб вашого підприємства.

Особливості конструкції газовоза

Цистерна — основний елемент газовозу. Це циліндр з високоякісної сталі, як правило, марки 09Г2С. Товщина стінок залежить від об’єму резервуара. Гарантія, яку надає виробник ємності, становить 20 років. Для забарвлення усіх елементів газовоза ми використовуємо поліуретанове лакофарбове покриття.

Автогазовоз від «Єврогазбудсервісу» – 20 років без корозії

Всередині кожної цистерни є хвилезаспокоювачі — вони мінімізують коливання середовища під час руху. Це необхідно, в першу чергу, для безпеки, норми якої регламентовані нормативними актами.

Осьова формула газовозів може бути різною: від базового приводу з двома осями 4 х 2 до складних давальницьких шасі 8 х 8. Такі колісні конструкції виробляють гіганти світового автопрому: DAF, MAN, Renault, Iveco, Mercedes-Benz.

Базова комплектація:
► донні клапани;
► штуцери для зливу/заливу скрапленого газу;
► запорна арматура, електронний рівнемір.

Додатково готові обладнати:
► насосною групою;
► додатковими штуцерами (злив/налив);
► вузлом обліку витрат скрапленого газу — коріолісним масоміром;
► заправною струбциною.

Який газовоз вам підійде?

При виборі орієнтуйтеся тільки на потреби вашого підприємства або передбачуваний обсяг ваших поставок ЗВГ замовникам. Для розрахунку потреб приватних клієнтів зручно використовувати наш калькулятор витрат на опалення житлового будинку різними видами палива.

Вибір автоцистерни наступний:
► Одинарний газовоз 10-45 м³;
► Автопоїзд з причепом 10-45 м³;
► Тягач з напівпричепом-газовоз — для поставок скрапленого газу в обсязі 10-45 м³.

Для підвищення прохідності газовоз може бути поставлений на гусеничне шасі. Такий транспорт долає пухкий сніг, водні перешкоди, заболочену і болотисту місцевість. Цільове призначення — доставка скрапленого газу в важкодоступні віддалені райони.

Купити газовоз або орендувати?

Так, ми знаємо, що зараз у всіх криза. І ви переходите (або вже перейшли) на автономне газопостачання з метою знизити витрати на опалення і гаряче водопостачання.
Ми вирішили вивести на ринок актуальну пропозицію.

Газовоз в лізинг

Це той же кредит, виплативши який, ви станете повноправним власником техніки. Такий спосіб оренди газовоза зручний для вас з усіх боків:
► лізинговий кредит оформляється на повну вартість газовоза (тоді як при покупці в кредит 15% його вартості вам би довелося виплачувати відразу з власних коштів підприємства);
► взяти газовоз в лізинг простіше, ніж отримати позику в банку на його покупку, нам навіть не потрібно від вас ніяких додаткових гарантій, оскільки фактичним власником газовоза на час дії лізингового договору буде компанія «Єврогазбудсервіс».
Якщо Ви з яких-небудь причин більше не зможете виконувати договірні зобов’язання, обладнання повернеться до нас – і ніяких штрафних санкцій та інших складнощів;
► графік платежів ви обираєте самостійно — раз на місяць / квартал / півріччя, спираючись на бюджет підприємства, ви самі визначаєте суму, яку можете безболісно для бюджету, витратити на погашення кредиту
► на час лізингу газовоз залишається на балансі орендодавця.

Ми так само готові розглянути варіанти розстрочок і поетапної оплати.

Отже, підсумуємо.
1. У компанії «Єврогазбудсервіс» Ви можете купити газовоз для постачання зрідженим пропан-бутаном підприємства будь-якого масштабу – від невеликого приватного виробництва до великого комбінату
2. Ми здійснюємо переобладнання транспортних засобів під ваші потреби. Інженери розраховують всі показники і пропонують вам оптимальну конфігурацію. Ми вирішуємо будь-які нестандартні завдання.
3. Ви можете укласти договір з третьою стороною на лізинг газовоза на будь-який термін з зручним для вас графіком платежів.
4. Гнучкі варіанти оплати можливі і обговорюються.

Комерційна пропозиція на коріолісний масомір

Огляд і принципи роботи коріолісних масомірів Promass Endress Hauser.

Компанія «Єврогазбудсервіс» пропонує масоміри різних виробників MT100M/25 на принципі коріоліса для установки на платформу.
Ми встановлюємо прилад, підключаємо його до електричних мереж автомобіля.
Одночасно пропонується з’єднати прилад з чекових принтером для роздруківки технічних звітів після кожного використання.

На прилад надається річна гарантія, а також повне гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Комплектація, яка використовується для інсталяції, відповідає сучасним стандартам.
Ми надаємо технічну інформацію для підключення приладу до будь-яких комплексів Замовника.
Карта-схема установки узгоджується з Замовником.

Додаткове обладнання, наприклад, GPS-модулі, GPRS-модулі, встановлюються за погодженням із Замовником.
Коріолісная система є універсальною, підтримує протокол обміну даними MODBUS з інтерфейсом стандарту RS485.

1. Ціна коріолісного масоміра.
Через різноманіття конфігурацій обладнання вартість необхідно уточнювати у наших менеджерів.

З огляду на інтереси замовника, пропонуємо використовувати при розрахунках лізингову схему оплати.

2. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи:
– монтаж і підключення масоміра до продуктопроводу на платформі тягача;
– установка початкових параметрів;
– калібрування масоміра;
– монтаж і підключення електронного приладу масоміра до електромережі;
– пуск масоміра і регулювання параметрів.

Додатково:
Установка мінікомп’ютера, термопринтера і налаштування програмного забезпечення.

Монтаж обладнання на газовоз і проведення пуско-налагоджувальних робіт проводяться протягом 1-7 днів.

3.Гарантійні зобов’язання компанії «Єврогазбудсервіс».
Гарантія на масоміра — 12 місяців з моменту введення приладу в експлуатацію.

Продукція відповідає нормам і вимогам Європейського угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ADR).

Запрошуємо Вас до переговорів !

Вичерпна технічна консультація щодо використання і модернізації устаткування газовоза, а також будь-які питання по налаштуванню коріолісного масоміра та інших приладів прийому і видачі скрапленого газу – доступні за телефонами та електронною поштою, вказаними на цьому сайті.

Всі технічні роботи здійснюються на виробничій базі компанії «Єврогазбудсервіс» в місті Кагарлик Київської області.