ЄВРОГАЗСЕРВІС

Газові заправки АГЗП АГЗС Газовози ГНС

Автономне газопостачання Обладнання LPG

Автономне опалення будинку скрапленим газом

Новий сайт компанії «Єврогазсервіс» по системах автономного газопостачання прідприємств і автономного опалення будинків скрапленим газом:
EURO-GAS.IN.UA

Фотогалерея:
Автономне газопостачання,
Система автономного газопостачання для зерносушарки
Встановлення системи опалення скрапленим газом при будівництві котеджу

Автономне опалення житлового будинку зрідженим газом — знахідка для власників заміської нерухомості. Будучи більш сучасним способом опалення, ніж, наприклад, опалення за допомогою дизельного палива, газове має ряд переваг.

Якщо газова магістраль проходить в декількох кілометрах від будинку, підключення до неї фінансово недоцільно. Нерідко відсутня навіть технічна можливість підключення магістрального газопроводу. Перш власники заміських будинків в якості палива використовували дизель і електрику, але це дуже дорого.

Якщо утеплити будинок досить якісно, то на його опалення протягом години потрібно 0.6-0.7 літра дизельного палива. Середнє споживання при стандартному утепленні — 0.9-1 л. Середня ціна дизельного палива — $ 0,74 / літр. Тобто на цілодобове підтримання тепла в приватному будинку доведеться викласти більше трьохсот гривень на день.

Переваги автономного опалення скрапленим газом

Вигоди і плюси системи автономного газопостачання обумовлені, по-перше — повною незалежністю від центрального газопостачання, по-друге — характеристиками самого палива і умовами його експлуатації - екологічністю, практично повною відсутністю шкідливих викидів і запаху. Неважко помітити, що заміські будинки купуються власниками не для того, щоб дихати, наприклад, відходами роботи дизельного генератора.

✎ Безпечне і компактне зберігання палива: газгольдер компактний, його можна закопати в грунт і звільнити простір на ділянці.
✎ Екологічна безпека: в процесі згоряння газу шкідливі речовини подібні до тих, які утворюються при згорянні бензину і солярки, не утворюються.
✎ Зручна доставка скрапленого газу.
✎ Надійна, проста і довговічна система автономного опалення.

Особливості конструкції системи автономного газового опалення

Паливо для автономної системи опалення заміського будинку зберігається в спеціальній цистерні — газгольдері.

Газгольдер — ємність для зберігання пропан-бутанової суміші. Її монтують під верхнім шаром грунту мінімум в десяти метрах від житлового споруди і не ближче двох метрів від інженерних комунікацій.

► Оптимальний обсяг газгольдера в системі автономного газопостачання житлового будинку — 3-10 м³.
► Найнижча ціна скрапленого газу м на початку січня і у квітні.

✎ Для обігріву будинку площею 250 м² потрібен котел потужністю до 25 кВт і газгольдер об'ємом 5 м³. Заправляти Ви його будете один раз на рік. Повна заправка обійдеться вам в 30 000 - 40 000 гривень.
Розрахунок витрат на енергопостачання скрапленим газом, а також іншими видами палива ви можете за допомогою нашого універсального КАЛЬКУЛЯТОРА ОПАЛЕННЯ різними видами палива.

Чим скраплений газ кращий за інші палива?

Ще два-три роки тому в Україні ціна на природний газ була найнижчою в Європі. Метан повсюдно використовували для опалення та гарячого водопостачання приватних будинків і підприємств. Зараз природний газ став майже таким же дорогим паливом, як дизель і електроенергія. Однак вартість — це не єдиний критерій вибору.

Таблиця 1 : ККД котельної установки в залежності від типу котла і носія

Котельна установка КПД, %
Електричний котел 98
Газовий котел (метан і ЗВГ) 97
Котел на дизельному паливі 80


ККД газового конденсаційного і електричного котла можна порівняти, при цьому вид газу — метан або пропан-бутан — значення не має.

Таблиця 2 : Витрати на автономне опалення в опалювальний сезон на обігрів приватного будинку площею 200 м² при використанні 50 кВт теплової енергії

Паливо Од. вимірювання Вартість однієї од. вимірювання, грн Вартість кВт теплової енергії в залежності від котла, грн Вартість опалення на місяць, грн
Котел на метані м³ 7.60 0.95 3040*
Котел на пропан-бутані л 9.50 0,88-1.20** 2560-3470**
Дизель л 20 1.82 5330
Електрика кВт/ч 1.90 1.90 6080


Сучасні системи автономного опалення скрапленим газом відрізняються високою продуктивністю, довговічністю, невибагливістю в змісті і низькими витратами на обслуговування. Вибравши пропан-бутан, ви уникнете кабальних платежів за електроенергію або природний газ і не будете піддавати себе екологічної небезпеки, яку представляє використання дизельного палива.

* - власне ціна газу без урахування абонплати за підключення до мереж, вартості перевірок і можливість використання виключно в опалювальний сезон — з 15 жовтня по 15 березня.

** - загальна ціна за станом на початок листопада (пік цін липень-листопад), січень-квітень ціна нижче на 25-40 %.

Тут ви можете залишити свій коментар

Коментарів (0)